Otočná stolička NATE Ružová
Katalógové číslo:
i744_7761
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Kolor | Ružový |
| Farba korpusu | biely |
| Materiál korpusu | plastik |
| Hĺbka kresla | 56 cm |
| Šírka kresla | 59 cm |
| Výška kresla | 93 cm |
| Kategória | Otočné stoličky |
| Maximálne zaťaženie | 100 kg |
| Šírka sedadla | 47 cm |
| Hĺbka sedadla | 48 cm |
| Kolieska | kaučukové |
| Minimálna výška sedadla | 39 cm |
| Maximálna výška sedadla | 48 cm |
| Farba poťahu | ružový |
| Materiál čalúnenia | látka |








