Otočná stolička LONDON Modrá Zamatová
Katalógové číslo:
i744_6931
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | Zamat |
| Kolor | Tmavomodrý |
| Opierky rúk | Áno |
| Opierka hlavy | Nie |
| Podnožka | Nie |
| Štýl interiéru | Moderný |
| Hĺbka kresla | 72 cm |
| Šírka kresla | 75 cm |
| Výška kresla | 121 cm |
| Šírka sedadla | 52 cm |
| Hĺbka sedadla | 47 cm |
| Mechanizmus | Multiblok |
| Kolieska | plastové |
| Minimálna výška podrúčky | 70 cm |
| Minimálna výška sedadla | 52 cm |
| Maximálna výška sedadla | 62 cm |
| Maximálna výška podrúčky | 80 cm |














