Otočná stolička LIVERPOOL Biela Ekokoža
Katalógové číslo:
i744_2109
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | Ekologická koža |
| Kolor | Biely |
| Opierky rúk | Áno |
| Opierka hlavy | Áno |
| Podnožka | Nie |
| Štýl interiéru | Moderný |
| Farba korpusu | čierny/ strieborný |
| Materiál korpusu | plastická hmota |
| Výška kresla | 125 cm |
| Kategória | Otočné stoličky |
| Maximálne zaťaženie | 150 kg |
| Šírka sedadla | 48 cm |
| Hĺbka sedadla | 51 cm |
| Kolieska | kaučukové |
| Výška sedadla | 51 cm - 60 cm |
| Minimálna výška podrúčky | 57 cm |
| Mechanizmus | naklonenie |










