Otočná herná stolička NEXON Červená
Katalógové číslo:
i744_8176
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | Ekologická koža |
| Kolor | Červené a vínové |
| Opierky rúk | Áno |
| Podnožka | Nie |
| Štýl interiéru | Moderný |
| Farba korpusu | čierny |
| Materiál korpusu | materiál |
| Hĺbka kresla | 70 cm |
| Šírka kresla | 75 cm |
| Výška kresla | 125-141 cm |
| Kategória | Otočné stoličky |
| Šírka sedadla | 58 cm |
| Hĺbka sedadla | 53 cm |
| Mechanizmus | naklonenie |
| Kolieska | kaučukové |
| Výška sedadla | 46 cm |
| Minimálna výška podrúčky | 61 cm |
| Šírka operadla | 53 cm |
| Hrúbka sedadla | 11 cm |
| Výška operadla | 86 cm |
| Maximálna výška podrúčky | 78,5 cm |
| Šírka podrúčky | 9 cm |


















