+421 940 499 552   Po - Pia 8:00 - 16:00
Nočný stolík ELPASSO KOM2S

Nočný stolík ELPASSO KOM2S

Katalógové číslo: i379_3160136
Naša cena s DPH
69 EUR
Popis produktu

Nočný stolík zo systému ELPASSO (KOM2S) vo farbe svetlý dub San Remo s dekoratívnym obložením z duba wenge hnedej farby zvyšuje funkčnosť interiéru a zdôrazňuje jeho osobný charakter. 

Do 2 praktických zásuviek na valčekových koľajničkách môžete uložiť množstvo drobností. Príjemnú večernú atmosféru umocní umiestnenie stolovej lampy na stôl. Inštalácia je jednoduchá.


Systém ELPASSO je moderný a elegantný nábytok od spoločnosti BRW.Nábytok sa vyznačuje originálnymi úchytkami, ktoré dokonale zapadajú do moderných interiérov. Vďaka svojmu tvaru sú rukoväte praktické, ale aj dekoratívne.

Táto kolekcia nábytku má prekvapivo na dotyk príjemnú štruktúru dreva vo farbe svetlého duba San Remo s dekoratívnymi prvkami vo farbe hnedého duba wenge.

Výhodou niektorých častí je aj možnosť zvýraznenia políc pomocou LED osvetlenia.

Pri zostavovaní nábytku Elpasso buďte kreatívni, naplňte svoje predstavy o útulnom domove a vytvorte si prostredie, v ktorom sa budete cítiť príjemne.

Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií, ak nie je uvedené inak (napr. textilné doplnky, spotrebiče, vodovodné batérie, matrace, rošty atď.), takže nie sú zahrnuté v cene a tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a nemusia na 100 % zodpovedať skutočnosti. V prípade nejasností sa obráťte na naše klientske centrum pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .

Technické parametre
Farbasvetlý dub san remo
Materiállaminát
Hĺbka v cm41,5
Šírka v cm50
Výška - maximálne v cm43