Lucerna dřevěná, barva hnědá, sada 3 kusy
Katalógové číslo:
i715_LD-0336
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Chcete si navodit romantickou atmosféru ve svém bytě, na terase, či na zahradě? Pokud ano, dekorační lucerna je skvělou volbou, jak toho dosáhnout. Po umístění svíčky, nebo LED světýlek se vytvoří příjemné světlo, které vám pomůže relaxovat a uvolnit se po náročném dni. Navíc, díky svému elegantnímu designu, jsou lucerny na svíčku skvělým doplňkem interiéru či exteriéru vašeho domova. Během letních večerů je můžete umístit po celé zahradě či terase a vytvořit tak kouzelné prostředí pro večeři pod širým nebem či trávení společného času s přáteli a rodinou. TIP: Dřevěná lucerna se může ozdobit umělými květinami, nebo drobnými dekoracemi z našeho sortimentu a impozantní aranž je na světě.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Barva | Hnědá |
| Šířka (cm) | 35.0000 |
| Hloubka (cm) | 35.0000 |
| Výška (cm) | 82.0000 |
| Hmotnost - netto (kg) | 8.8000 |
| Materiál | Dřevo |
| Sezóna | Celorok |
| Velikost (malá) ŠxHxV cm | 16x16x40 cm |
| Velikost (velká) ŠxHxV | 35x35x82 cm |
| Velikost (střední) ŠxHxV cm | 25x25x58 cm |
| Hmotnost (g) | 8800.0000 |


