Kreslo Relaxačné PALERMO s Podnožkou Čierna Ekokoža
Katalógové číslo:
i744_6655
0%
0 recenzia
Popis produktu
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | Ekologická koža |
| Materiál | Ohýbaná preglejka |
| Kolor | Čierny |
| Štýl interiéru | Moderný |
| Štýl interiéru | Loftový |
| Hĺbka kresla | 85 cm |
| Šírka kresla | 86 cm |
| Výška kresla | 81 cm |
| Kategória | Relaxačné kreslá |
| Maximálne zaťaženie | 125 kg |
| Šírka sedadla | 63,5 cm |
| Hĺbka sedadla | 57 cm |
| Výška sedadla | 39 cm |
| Materiál základu | kov |
| Farba základne | čierny |











