Kancelárske kreslo Trinity s podrúčkami čierne
Katalógové číslo:
K7751
0%
0 recenzia
Popis produktu
Súvisiace produkty
Stráženie ceny
Recenzia
Kvalitné stoličky
TRINITY s opierkami rúk
Veľmi pohodlná konferenčná stolička s čalúneným sedadlom a vzdušným sieťovaným operadlom. Je vybavená chrómovou konštrukciou s plastovými podrúčkami.
| Kategórie: | KONFERENČNÉ STOLIČKY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Kolekcia: | KLASIK |
| Určené pre: | 8 hodinových sedení |
| Nosnosť: | 130 kg |
| Možnosť stohovania: | 5 ks |
| Konštrukcia: | chróm |
| Farba: | čierna |
| Materiál sedadla: | látka |
| Materiál operadla: | sieťovina |
| Vlastnosti čalúnenia: | vÝPLŇ:, 60.000 cyklov |
| Opierky rúk: | pevný plast |
| Výška sedadla: | 46 cm |
| Šírka sedadla: | 44 cm |
| Hĺbka sedadla: | sedadlo: 46 cm |
| Šírka stoličky s podrúčkami: | 56 cm |
| Výška operadla: | 40 cm |
| Celková výška stoličky: | 83 cm |
- Popis
- poťahová látka FILL 009 čierna farba, 60.000 cyklov
- čierne sieťované operadlo
- chrómová konštrukcia
- plastové podrúčky
- stohovateľné 5 ks
- nosnosť 130 kg
- záruka 2 roky
- certifikovaný český výrobok podľa ČSN EN 16139
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Výška - nastaviteľná v cm | 1,8 |
| Materiál | Tkanina + sieťovina |
| Výška sedadla - nastaviteľná v cm | 31 cm |
| Typ kancelárskej stoličky | Kancelárska |
| Funkcia MUTLIBLOCK | Ne |
| Mechanizmus TILT | Ne |
| Nastavenie výšky | Ne |
| Otočné | Ne |
| Výška - maximálne v cm | 86 |
| Výška sedadla - minimálne v cm | 46 |
| Šírka v cm | 56 |
| Hĺbka v cm | 50 |
Súvisiace produkty
































