Kovová posteľ PABLO 120x200 Biela
Katalógové číslo:
i744_7324
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Štýl interiéru | Moderný |
| Farba korpusu | biely |
| Materiál korpusu | kov |
| Dĺžka postele | 200 cm |
| Šírka postele | 120 cm |
| Úložný priestor na posteľnú bielizeň | Nie |
| Stelaž v súprave | Prosím, pošli text, ktorý chceš preložiť. |
| Matrac v súprave | Nie |
| Výška postele | 93 cm |






