Koš na prádlo - polyester, šedý, sada 3 ks
Katalógové číslo:
i715_LK9581-GREY
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tři látkové košíky, jsou lehké, praktické a skladné. Košíky budou šikovným pomocníkem pro ukládání všeho tolik potřebného i tolik nepotřebného.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Barva | Šedá |
| Šířka (cm) | 40.0000 |
| Hloubka (cm) | 40.0000 |
| Výška (cm) | 50.0000 |
| Hmotnost - netto (kg) | 1.1800 |
| Hmotnost - brutto (kg) | 2.1600 |
| Materiál | Polyester 100% |
| Sezóna | Celorok |
| Velikost (malá) ŠxHxV cm | 30x30x40 cm |
| Velikost (velká) ŠxHxV | 40x40x50 cm |
| Velikost (střední) ŠxHxV cm | 35x35x45 cm |
| Hmotnost (g) | 1180.0000 |
| Pokyny k údržbě | Neprat,nebělit, nečistit chemicky,nepatří do sušičky |


