Konzola so zásuvkami do predsiene EVERLY 100 cm s policou Dub Rustikálny/Čierna
Katalógové číslo:
i744_9024
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Výška | 80 cm |
| Šírka | 100 cm |
| Hĺbka | 30 cm |
| Materiál dosky | MDF |
| Farba čela | dub rustikálny |
| Kolor nôh | čierny |
| Farba úchytov | čierny |
| Počet zásuviek | 2 |
| Počet úrovní | 2 |







