+421 940 499 552   Po - Pia 8:00 - 16:00
-28%
Biela komoda Rinat 3S

Biela komoda Rinat 3S

Katalógové číslo: F-0212011902
0%
0
Naša cena s DPH
114 EUR
Bežná cena:
28% (45 EUR)  
159 EUR
Popis produktu

Výrazná séria Rinat je jednou z veľkých línií nábytku, ktorá vytvorí jednotný interiér v celom dome, od technickej miestnosti až po jedáleň. Sortiment tohto dánskeho výrobcu s krásnymi jemnými detailmi zahŕňa písacie stoly, komody a šatníkové skrine rôznych veľkostí. Nábytok je k dispozícii v niekoľkých atraktívnych verziách - klasická biela z MDF dreva, hnedá z masívneho borovicového dreva a mäkká krémová z MDF dreva v kombinácii s masívnym borovicovým drevom. Tovar sa dodáva v demontovanom stave, súčasťou dodávky je schematický návod na montáž.

Škandinávska spoločnosť Tvilum navrhuje a vyrába kvalitný, cenovo dostupný a funkčný nábytok pre domácnosti na celom svete. Pri výrobe sa kladie veľký dôraz na ochranu životného prostredia. jeho cieľom je okrem iného znížiť emisie CO2, spotrebu energie a podporiť udržateľnosť. Vo svojich výrobkoch používa recyklované materiály a drevo s certifikátom FSC. Výberom výrobkov Tvilum prispievate k udržateľnej budúcnosti.

Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií, ak nie je uvedené inak (napr. textilné doplnky, spotrebiče, vodovodné batérie, matrace, rošty atď.), takže nie sú zahrnuté v cene a tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a nemusia na 100 % zodpovedať skutočnosti. V prípade nejasností sa obráťte na naše klientske centrum pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .

Technické parametre
Výška57,9 cm
Hĺbka38,3 cm
MateriálMDF
Šírka44,1 cm