Ergonomická otočná stolička JULIET Čierna
Katalógové číslo:
i744_7993
0%
0 recenzia
Popis produktu
Stráženie ceny
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | Látka |
| Kolor | Čierny |
| Opierky rúk | Áno |
| Opierka hlavy | Áno |
| Podnožka | Prosím, pošli text, ktorý chceš preložiť. |
| Štýl interiéru | Moderný |
| Farba korpusu | biely |
| Materiál korpusu | plastická hmota |
| Hĺbka kresla | 57 cm |
| Šírka kresla | 69 cm |
| Výška kresla | 130 cm |
| Kategória | Otočné stoličky |
| Šírka sedadla | 47 cm |
| Hĺbka sedadla | 47 cm |
| Mechanizmus | naklonenie |
| Kolieska | plastové |
| Minimálna výška podrúčky | 65 cm |
| Minimálna výška sedadla | 47 cm |
| Maximálna výška sedadla | 57 cm |
| Maximálna výška podrúčky | 75 cm |
| Ergonomický | Prosím, pošli text, ktorý chceš preložiť. |







