Biurko STEP 123 cm Brązowe/Czarne
Katalógové číslo:
i744_8271
0%
0 recenzia
Popis produktu
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Štýl interiéru | Moderný |
| Štýl interiéru | Loftový |
| Farba korpusu | čierny |
| Materiál korpusu | kov |
| Výška | 76,5 cm |
| Šírka | 123 cm |
| Hĺbka | 48 cm |
| Materiál dosky | MDF |
| Kolor blata | hnedý |
| Montáž | Nábytok na vlastnú montáž |






