Barová stolička ARCOS 2 Sivý Zamat
Katalógové číslo:
i744_7525
0%
0 recenzia
Popis produktu
Recenzia
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | Zamat |
| Kolor | Šedý |
| Štýl interiéru | Moderný |
| Štýl interiéru | Loftový |
| Farba korpusu | čierny |
| Materiál korpusu | kov |
| Kategória | Barové stoličky |
| Maximálne zaťaženie | 100 kg |
| Šírka sedadla | 45 cm |
| Hĺbka sedadla | 34,5 cm |
| Minimálna výška sedadla | 60 cm |
| Maximálna výška sedadla | 81 cm |
| Výška | 112 cm |
| Šírka | 42 cm |
| Hĺbka | 45 cm |











