Adel 140X200 Dora 96 2
Katalógové číslo:
i638_Ad_01_1.4
0%
0 recenzia
Popis produktu
Súvisiace produkty
Stráženie ceny
Recenzia
Adel je veľmi štýlová a mimoriadne pohodlná kontinentálna posteľ typu boxspring v glamour štýle. Tento model, dostupný v troch veľkostiach: 145/165/185 x 215 x 118 cm, je dodávaný s pevným 20 cm vysokým bonellovým matracom a robustným rámom čalúneným poťahom, ktorý je k dispozícii v mnohých farbách. Okrem toho, vďaka mechanizmu, ktorý funguje pomocou automatickej pružiny - horná časť postele sa zdvíha, čo užívateľovi nábytku umožňuje prístup k dvom priestranným úložným boxom na posteľnú bielizeň, rozdeleným na tri časti. Ďalšími charakteristickými znakmi postele Adel sú elegantné kovové nohy so strieborným leskom, vysoké 13 cm, hlboké sedadlo a vysoké operadlo naklonené dozadu, zdobené prešívaním. Ak máte záujem o pohodlnú, rovnako ako flexibilnú a pevnú posteľ, ktorá si zachováva správnu pružnosť a pevnosť, a zároveň je funkčná a starostlivo dokončená z hľadiska dizajnu - pozývame vás, aby ste sa zaujímali o našu Boxspring. S Eltapom je zaručená úplná spokojnosť vyplývajúca z používania produktu.
Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií (napr. textilných doplnkov, spotrebičov, vodovodných batérií, matracov atď.), preto nie sú zahrnuté v cene. Tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a farba výrobku nemusí zodpovedať skutočnosti z dôvodu nastavenia monitora a prevodu do elektronickej podoby. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok kontaktujte naše klientske centrum: pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .
| Materiál | Čalúnnická látka + drevo |
| Farba | šedá |
| úložný priestor | Posteľ s úložným priestorom |
| Priestor na spanie | 140 x 200 cm |
| Matrac je zahrnutý v cene | Áno |
| Rošt v ceně | Áno |
| Polohovací rošt | Ne |
| Výška - maximálne v cm | 118 |
| Výška zadného čela | 118 cm |
| Výška čela postele | 58 cm |
| Dĺžka v cm | 215 |
| Šírka v cm | 143 |
Súvisiace produkty






















