Pohovka Dolly P tmavo sivá
Pohovka Dolly sa stane príjemným centrom oddychu alebo stretnutia s rodinou a priateľmi. Je veľmi pohodlný, praktický a ponúka dostatok miesta na sedenie. Praktickú stránku pohovky zabezpečuje možnosť rozložiť ju na príležitostné spanie a tiež nepostrádateľný úložný priestor. Pohodlie pri sedení zabezpečuje výplň sedacích vankúšov, ktorú tvorí kombinácia pružín s kvalitnou PUR penou. Pri odpočinku alebo sledovaní televízie vám pohodlie zvýšia sklopné podrúčky. pohovka je čalúnená kvalitnou látkou a dodáva sa vo farebnom variante uvedenom na úvodnej fotografii. Pohovka má aj čalúnené operadlo, takže ju môžete umiestniť do priestoru. Rovnaká poťahová látka sa používa aj na spanie. Sedacia súprava je k dispozícii v ľavej a pravej verzii. Zobrazené príslušenstvo a dekorácie nie sú súčasťou balenia.
| úložný priestor | Áno |
| Výška | 75-90 cm |
| Rozkladacia stránka | Áno |
| Výška sedadla | 43 cm |
| Hĺbka sedadla | 60 cm |
| Detail farby | tm. hnedá |
| Dĺžka | 275 cm |
| Hĺbka | 202 cm |
| Plocha po rozklade | 125x208 cm |
| Základná farba | Kronos 22 |







