+421 940 499 552   Po - Pia 8:00 - 16:00
-30%
Biely policový regál Office 420

Biely policový regál Office 420

Katalógové číslo: F-0212020109
Naša cena s DPH
216 EUR
Bežná cena:
30% (94 EUR)  
310 EUR
Termín dodania: 6-8 týdnů
Spočítať splátky
ks
Pre objednanie telefonicky, volajte na+421 940 499 552
Popis produktu
Stráženie ceny

Potrebujete zariadiť svoju kanceláriu alebo domácu pracovňu? Kolekcia kancelárskeho nábytku Office vám vďaka rôznorodosti prvkov a dekorov ponúka širokú škálu možností, ako si zariadiť pracovný priestor tak, aby bol efektívny a praktický. Rad Office je vyrobený z laminátu v jednoduchom dizajne, takže váš pracovný priestor bude vzdušný a budete sa v ňom cítiť pohodlne. Všetky prvky zostavy Office sú vyrobené z laminátu, ktorý je odolný a ľahko sa udržiava. Vo výrobnom procese sa kladie dôraz na ekológiu, aby sa nábytok vyrábal v súlade s ekologickými hľadiskami. Kolekcia kancelárskeho nábytku obsahuje všetko, čo potrebujete vo svojej kancelárii a pracovni, a vďaka variabilným možnostiam montáže s ňou môžete vybaviť kanceláriu akejkoľvek veľkosti. Všetko môžete prispôsobiť svojmu priestoru a potrebám. Podsávacie stoly môžu byť rovné, rohové alebo v tvare U. Police môžu byť samostatné alebo ich môžete kombinovať s dvierkami či zásuvkami. Na ďalších fotografiách sú pre inšpiráciu zobrazené izby vybavené týmto nábytkom.
Kancelársky regál bude dokonale plniť svoju funkciu nielen v kancelárii alebo pracovni, ale aj v obývacej izbe, detskej a študentskej izbe. Vďaka tejto polici budete mať prehľadný a organizovaný poriadok v knihách, zakladačoch, školských potrebách a hračkách. Polica je vyrobená z laminátu. regál je možné doplniť sklenenými alebo masívnymi dvierkami alebo zásuvkami. Polica je k dispozícii v niekoľkých dekoroch a rozmeroch. Vďaka týmto možnostiam môžete police rôzne kombinovať a vytvoriť tak jedinečnú zostavu, ktorá bude spĺňať vaše požiadavky. Cena je uvedená za jednu policu bez dvierok, príslušenstva a dekorácií. polica sa dodáva v demontovanom stave. Balenie obsahuje návod na montáž vrátane všetkého potrebného spojovacieho materiálu

Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií, ak nie je uvedené inak (napr. textilné doplnky, spotrebiče, vodovodné batérie, matrace, rošty atď.), takže nie sú zahrnuté v cene a tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a nemusia na 100 % zodpovedať skutočnosti. V prípade nejasností sa obráťte na naše klientske centrum pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .

Technické parametre
Výška186 cm
Hĺbka40 cm
Šírka89 cm
Stráženie produktu
Zadajte podmienky a email, na ktorý chcete poslať správu pri splnení týchto podmienok
EUR