+421 940 499 552   Po - Pia 8:00 - 16:00
-4%
Komoda HAGA KOM2D2S biela kanadský/poľský dub

Komoda HAGA KOM2D2S biela kanadský/poľský dub

Katalógové číslo: i379_6108036
Naša cena s DPH
451 EUR
Bežná cena:
4% (19 EUR)  
470 EUR
Popis produktu

Elegantná a zaujímavá je komoda Haga KOM2D2S vo farebnej kombinácii biela kanadská/dub poľský. V hornej časti sú dve praktické zásuvky. Dvojdverová skriňa je v spodnej časti rozdelená na dve časti vnútri deliacou stenou, z ktorých každá obsahuje jednu policu.

Dodáva sa v demontovanom stave. Inštalácia je jednoduchá vďaka priloženému návodu.

Máte radi škandinávsky štýl nábytku a potrebujete kvalitnú a zaujímavú komodu? Potom si vyberte komody Haga, ktoré dokonale spájajú funkčnosť s moderným dizajnom. Prírodný štýl nábytku podčiarkujú nohy a vrchná časť komody, ktoré sú vyrobené z prírodného dreva a dyhy vo farbe poľského duba. Tento odtieň sa kombinuje s dvoma farbami, a to s bielou kanadskou a sivou sivou.

Tiché a plynulé otváranie zásuviek a dvierok zaručujú značkové bežce a závesy. Dvere sú pokryté PVC fóliou. Komody Haga možno použiť v obývacej izbe alebo spálni, ale aj v jedálni alebo predsieni.

Tovar sa dodáva bez príslušenstva a dekorácií, ak nie je uvedené inak (napr. textilné doplnky, spotrebiče, vodovodné batérie, matrace, rošty atď.), takže nie sú zahrnuté v cene a tovar sa zvyčajne dodáva v demontovanom stave v závislosti od povahy tovaru. Fotografie môžu byť ilustračné a nemusia na 100 % zodpovedať skutočnosti. V prípade nejasností sa obráťte na naše klientske centrum pegas@nabytok-pegas.sk , alebo zavolajte na číslo 940 499 552 .

Technické parametre
Farbabiely Kanaďan
Materiállaminát
Typ komodyKombinované
Hĺbka v cm43,5
Šírka v cm95
Výška - maximálne v cm151